Beşiktaş'ta Quaresma sevinci yaşanıyor...

Beşiktaş'ta Quaresma sevinci yaşanıyor...

Beşiktaş Süper Lig'in 3. haftasına doğru gidilirken hazırlıklarını sürdürdü. Karademir Karabükspor'la karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma'nın takımla beraber çalıştığı aktarıldı. Quaresma'nın idmanda yer aldığının belirtilmesi üzerine Beşiktaş camiasında sevinç yaşandı.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü. Siyah-beyazlı ekipte tedavisi süren Aras Özbiliz’in takımdan ayrı koştuğu aktarılırken, milli takımlarının kamplarından dönen Atiba Huchinson’ın yenileme idmanı yaptığı, Ricardo Quaresma’nın ise takımla antrenmanda yer aldığı belirtildi. 

Beşiktaş Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına devam etti. 

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, istasyon, pas ve taktik çalışmalarının ardından, çift kale maç oynadıkları ifade edildi.

Siyah-beyazlı ekipte tedavisi süren Aras Özbiliz’in takımdan ayrı koştuğu aktarılırken, milli takımlarının kamplarından dönen Atiba Huchinson’ın yenileme idmanı yaptığı, Ricardo Quaresma’nın ise takımla antrenmanda yer aldığı belirtildi.

Çalışmayı, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın da takip ettiği vurgulandı. Siyah-beyazlı ekip, yarın akşam gerçekleştireceği antrenmanla Kardemir Karabükspor müsabakasının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

Ricardo Quaresma'nın Oyun Tarzı
Ricardo Quaresma: Nevi şahsına münhasır bir futbol anlayışı vardır.Özellikle kendisiyle özdeşleşmiş olan, trivela ve rabona hareketleri dünya futbol tarihinin en estetik hareketleri arasında gösterilmektedir. Ayağının dışıyla yaptığı orta ve şutlar rakip savunma ve kalecileri etkisiz halde bırakmaktadır.

Görüntülenme : 430 Güncelleme Tarihi: 08/09/2016 22:18:11
Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 22:14:28

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin