Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaş'ta mutlu son! 3 transfer birden...

Brezilyalı orta saha Talisca’nın kiralanmasından sonra Vincent Aboubakar ve Martins İndi’nin transferinde sona gelen siyah beyazlılar, 3’lüyü bu hafta İstanbul’a getirecek.

21.08.2016 13:51

Beşiktaş transferde üçlü çekti... Başkan Fikret Orman ile transfer komitesi başkanı Umut Güner, Benfica’nın orta sahası Talisca’yı kiralamasının ardından Portolu VincentAboubakar ile Martins Indi’nin de işini bitirdi. Dün sabah Portekiz’e giden Orman ile Güner, transferde istediği sonucu aldı.

Benfica’dan iki yıllığına kiralanan Talisca için Portekiz kulübüne 4 milyon Euroödeyecek Kartal, Sosa ve Gomez’den gelecek maddi kaynakla iki transfer daha gerçekleştirdi.  

Sosa’dan gelen 7.5 milyon Euro’nun 4 milyonunu Portolu Vincent Abubakar’ın transferine ayırdı. 

Gövde gösterisi yapacak

Uzun süredir sol stoper için Martins Indi’nin peşinde olan Beşiktaş’ın, Porto’da kadro dışı bırakılan Hollandalı oyuncu için de 3 milyon Euro teklif ettiği bildirildi. Şenol Güneş’in ısrarla istediği Indi’yi de transfer eden siyah beyazlılar, üç oyuncuyu transfer ederek şov yaptı. 

Orman’ın bu hafta içi hem Martins Indi, hem Talisca hem de Aboubakar’la beraberİstanbul’a gelerek gövde göstereceği yapacağı öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil