Beşiktaş'ta karar verildi! 4 isim...

Beşiktaş'ta karar verildi! 4 isim...
Yayınlanma Tarihi: 16.12.2017 11:12 | Değiştirme Tarihi: 16.12.2017 11:12

Başkan Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş bir araya gelerek hem Vida hem de gidecek-gelecek oyuncular için bir yol haritası çizecek

Astronomik rakam olmadığı sürece Vida’yı satmaya soğuk bakan Beşiktaş yönetimi, Tosic’e de teklif gelmesi durumunda önceliği bu oyuncuya verecek. Hırvat stoperi bir sezon oynattıktan sonra satmak isteyen idareciler, rakamın 10 milyon euronun üstüne çıkması halinde, tecrübeli futbolcuyu oynatmadan satmayı gündemine alacak.
 


Yapılacak olan transfer zirvesinde, Vida dışında Cenk Tosun’u da konuşacak olan Beşiktaş Yönetimi, Cenk ile birlikte bir stoperi satmayı, Şenol Güneş’in onay vermesi halinde gündemine alacak. Devre arasında, gidenler olursa takıma takviye yapmayı planlayan yönetim, Talisca meselesini de karara bağlayacak.
 


Şu an için Çin’den resmi bir teklifin henüz Benfica’ya gitmediğini bilen siyah-beyazlılar, bu oyuncu için Benfica’ya teklif sunacak. Talisca’nın bonservisini isteyen yönetim, bu oyuncuyu makul bir rakama alarak, bir dahaki satıştan Benfica’ya pay vermeyi önerecek.
 


Demba Ba takip ediliyor 


Beşiktaş’ın eski futbolcusu olan ve ismi siyah-beyazlı ekiple anılmaya devam edilen Demba Ba için, kulübü Shanghai Shenhua’dan açıklama geldi. Kulüpten yapılan bilgilendirmede uzun bir sakatlık dönemi geçiren tecrübeli golcünün halen rehabilitasyon sürecinde olduğu belirtildi.