Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaş'ta Jose Sosa kamptan gönderildi!

Beşiktaş yönetimi, takımdan ayrılmak için türlü bahaneler öne süren Jose Sosa'yı kadro dışı bırakarak kamptan kovdu.

23.07.2016 12:08

Antrenmanlara çıkmayan Jose Sosa, kadro dışı bırakıldı. Arjantinli futbolcu Beşiktaş yönetimi tarafından kamptan gönderildi. Sosa İstanbul'a dönecek ve bir antrenör eşliğinde takımdan ayrı düz koşu yapacak.

Hastalık ve sakatlıklarını öne sürerek idmanlara çıkmayan Sosa'ya daha fazla taviz vermek istemeyen Şenol Güneş'in de böyle bir karar alınmasına sıcak baktığı belirtiliyor.

Beşiktaş'tan ayrılmak için işi yokuşa süren Jose Sosa, antrenmanlara çıkmayınca kulüp tutanak tutturmuştu. Beşiktaş ile uzlaşma yerine işi yokuşa sürdüğü için Başkan Fikret Orman’ın tepkisini çeken Sosa, bu sabah sabırları iyice taşırdı önce kadro dışı bırakıldı ardından kamptan gönderildi.

İstanbul'a dönen Sosa özel bir hoca eşliğinde takımdan ayrı düz koşu yapacak. Arjantli futbolcunun tek taraflı olarak Beşiktaş ile olan sözleşmesini feshetmesi durumunda, oyuncudan yüksek tazminat bedeli alacağını bilen yönetim, bu konuda rahat hareket ediyor.

Beşiktaş kadro dışı kararını resmen açıkladı
Beşiktaş, Sosa'nın kadro dışı bırakılarak çalışmalarını Nevzat Demir'de sürdüreceğini açıkladı.

Avusturya'da kamp yapan siyah-beyazlılarımızda Jose Sosa, kadro dışı bırakılmıştır.

İstanbul'a dönmesi kararlaştırılan Jose Sosa, kendisine verilen program dahilinde Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde çalışmalarına devam edecektir.

Milan 5 milyon Euro'ya çıktı
DHA'nın haberine göre ise, bir başka iddia Sosa'nın Milan'a gideceği yönünde anlaşmanın %90 oranında sağlanmış olması. Kulüplerin kesin olarak anlaşmasını bekleyen Sosa'nın İstanbul'a gelerek eşyalarını toplayacağı belirtiliyor. Sosa için 8 Milyon Euro isteyen Beşiktaş'a karşılık Mılan'ın 3 milyon önerdiği son 2 gündür ise bu rakamın 5 milyon euroya yükseltildiği belirtiliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil