Beşiktaş'ta hedef 50 milyon Euro!

Beşiktaş'ta hedef 50 milyon Euro!
Yayınlanma Tarihi: 24.07.2018 12:23 | Değiştirme Tarihi: 24.07.2018 12:23

Yeni sezonun ilk resmi mücadelesinde UEFA Avrupa Ligi'nde B36 Torshavn ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta hazırlıklar devam ediyor.

Faroe Adaları temsilcisi karşısında kaleyi Tolga Zengin'in korumasına kesin gözle bakılırken Çin'e transferi gündemde olan Quaresma da takım ile çalışmalarına başladı. Siyah beyazlılarda eksik oyunculardan Pepe de takıma katılırken, izni devam eden Vida takıma ay başında katılacak.

Kaleci Fabri'yi de Fulham’a gönderen Beşiktaş şu ana kadar Tosic ve Mitrovic'in satışıyla birlikte kasasına 15 milyon Euro'luk bir kazanç koydu.

Beşiktaş yönetimi oyuncu satışına devam ederek, Quaresma'yı Çin'e Vida'yı da Premier Lige göndermenin hesaplarını yapıyor. Siyah beyazlıların hedefi bu transferlerin gerçekleşmesi halinde 50 milyon Euroluk bir gelir daha elde etmek.

Satışından oldukça yüksek bir bonservis geliri elde edilmesi planlanan Vida için en ciddi ve yüksek teklifin West Ham United'dan geldiği öğrenilirken, Hırvat futbolcunun İspanyol kulüplerinin de takibinde olduğu iddia edildi. (Bein Sports)