Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'ta affedilen Sosa idmana çıktı

Beşiktaş'ta affedilen Sosa idmana çıktı

Beşiktaş'ta yönetim ve teknik heyetten özür dileyen Jose Sosa, 2 hafta sonra takımla antrenmanlara başladı.

09.08.2016 21:13

TTF Süper Kupa'da 13 Ağustos Cumartesi günü Galatasaray ile mücadele edecek olan Beşiktaş, hazırlıklarına akşam yaptığı idman ile devam etti.  Geçtiğimiz sezon sonunda takımdan ayrılmak istediğini açıklayan ve son zamanlarda Türkiye'de yaşanan olayları bahane eden Sosa, yönetim kurulu tarafından affedilerek çalışmalara tekrar başladı.

Siyah-beyazlı takımın akşam antrenmanı neşeli geçti. İdmanın ilk bölümünde el ele tutuşan oyuncular pas çalışması gerçekleştirdi. Daha sonrasında 4 takıma ayrılan siyah-beyazlılar, yarım sahada çift kale maç yaptı. İdman şut çalışması ile son buldu.

Beşiktaş'ın akşam idmanında sol omzunun üstüne düşen Oğuzhan Özyakup, sakatlık geçirdi. Acı içinde bir süre yerde kalan Oğuzhan Özyakup'a ilk müdahale saha içerisinde yapıldı. Daha sonra kenara geçen Özyakup'un omuzuna buz tedavisi uygulandı. Özyakup'un ciddi bir durumunun olmadığı bildirildi.

Siyah-beyazlılarda bağırsak enfeksiyonu geçiren Gökhan Gönül de çalışmada yer almadı. Sakatlığı son bulan Tolga Zengin siyah-beyazlı ekiple çalışmalara başlarken, 2'nci Başkan Ahmet Nur Çebi idmanın bir bölümünü izledi.

Beşiktaş, Galatasaray maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çalışmalar ile sürdürecek.

Yorumlar | 0
üye profil