Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ve Beşiktaş o transferi bitirdi

Ve Beşiktaş o transferi bitirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, transfer listesinde alınmasını istediği oyuncu Rodrigo Moledo ile anlaşma şartlarının kabul edildiğini açıklandı.

09.06.2014 20:57

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, transfer listesinde alınmasını istediği oyuncu Rodrigo Moledo ile anlaşma şartları kabul edildiği açıklandı.Siyah beyazlı kulübün defansını güçlendirmek için Sivok ile yolları ayırdıklarını belirten Bilic yöneticilere bu oyuncunun alınması ile defansta sorunların kalkacağını belirtmesi üzerine harekete geçilmesini istedi. Bir yönetici "Moledo için Ukrayna ekibine yapılacak ödeme konusunda şartlarda uzlaşma sağlandı. Brezilyalı defans oyuncusu ile de 3 yıllık mukavele imzalanması planlanıyor. Siyah beyazlı yönetimin Moledo konusunda resmi açıklamayı önümüzdeki hafta içinde yapması ve transfer ile ilgili görüşmeleri Kamu Aydınlatma Platformu’na bildirmesi bekleniyor." dedi

Önce kontrolden geçecekMoledo geçen sezon başında Brezilya'nın Internacional kulübünden 5 milyon Euro bedel karşılığında Metalist Kharkiv'e transfer olmuştu. Ukrayna ekibinde geçirdiği bir sezonda 17 maça çıkan ve 2 gol kaydeden Moledo, mart ayında omzundan sakatlık geçirdi. Yönetimin bu oyuncuyu İstanbul'da Acıbadem Hastanesinde kontrolden geçirdikten sonra anlaşma  Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil