Beşiktaş, performansını beğenmeyip kiraladığı Cyle Larin'den para kazanacak!

Beşiktaş'ın sezon başında Belçika takımı Zulte Waregem'e kiraladığı Cyle Larin attığı gollerle takımının vazgeçilmezi oldu. Belçika takımının sezon sonu Larin'i satın alması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 12:10
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 12:10
Beşiktaş, performansını beğenmeyip kiraladığı Cyle Larin'den para kazanacak!

Beşiktaş'a Larin piyangosu vurdu. Zulte Waregem’de kiralık olarak forma giyen Cyle Larin, attığı goller ve yaptığı asistlerle takımını ayakta tutuyor. Zulte’nin sezon sonunda 2,5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanması bekleniyor.

12 GOLE DİREKT ETKİ ETTİ

Sezon başında Beşiktaş’ın Zulte Waregem’e kiraladığı Cyle Larin, performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Belçika Ligi’nde geride kalan 14 maçın tamamında 90 dakika sahada kalan ve 1 kupa maçında da 75 dakika forma giyen Larin, bu karşılaşmalarda rakip fileleri 6 kez havalandırırken 6 asist yaparak 12 gole doğrudan etki etti.

Ligin ilk 2 maçında gol bulamayan ve rakiplerine mağlup olan Zulte Waregem, sonraki 12 haftada gösterdiği performansla üst sıraları zorlarken, Beşiktaş’tan kiralık olarak giden Cyle Larin’in bu performanstaki payı büyük oldu. Sezonu ilk 6 sıra içerisinde tamamlayarak şampiyonluk grubunda mücadele etmek isteyen Zulte’de Larin’in performansı dikkat çekti.