Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

"Beşiktaş öyle kolay yıkılmaz"

Beşiktaş Genel Sekreteri Ürkmezgil sert çıktı! “Kâbus dolu günlerin, zayıf anımızı bulup kullanmaya çalışanların, yapılan haksız girişimlerin üstüne herkese cevap olacak bir galibiyet aldık. Kolay kolay yıkılmayacağımızı gösterdik” dedi.

20.04.2015 10:22

BeşiktaşGenel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Kasımpaşa karşısında alınan 5-1’likgalibiyeti değerlendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

3 puanın son derece önemli olduğuna değinen Ürkmezgil, “Ancak, 3 puanın da ötesinde bir maçtı. Yaşanan kâbus dolu günlerin, zayıf anımızı bulup kullanmaya çalışanların, yapılan haksız girişimlerin üstüne herkese cevap olacak nitelikte bir galibiyet aldık. Kolay kolay yıkılmayacağımızı gösterdik” dedi.

"Sivok iyi bir profesyonel"

Ahmet Ürkmezgil, “Çocuklar yapmaları gerekeni yaptı. Demba Ba, Sosa, Olcay gibi kardeşlerimin kendilerini göstermeye ihtiyacı vardı. Bundan sonra üzerlerindeki stresi atmış olarak daha rahat oynayacaklardır” diye konuştu. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Sivok’a da değinen Ürkmezgil, “Uzun bir aradan sonra Başakşehir maçıyla geri döndü. İyi bir profesyonel. Kasımpaşa’da asistini de yaptı. Oyundaki hamleleri çok güçlü. Deneyimi ortada. Yanındaki stoperi de öne çıkarıyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil