Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş, Manchester United'ı istiyordu

Beşiktaş, Manchester United'ı istiyordu

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, kuranın ardından değerlendirmede bulundu.

12.12.2016 15:59

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, UEFA Avrupa Ligi'nde çekilen kuranın ardından değerlendirmede bulundu.

Torunoğulları şöyle konuştu: "Bütün şehitlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kötü bir gün. Duygu doluyuz. Kolay bir şey değil. Dik durmak zorundayız. Rakibe gelince, ben Manchester United'ı istiyordum, İsrail takımı çıktı. Hayırlı olsun. Gönül isterdi ki Şampiyonlar Ligi'nde devam edelim. Ama buraya kadarmış. Her takımın hedefi vardır. 2016'yı kötü bir finalle bitirdik. Biz bu maçı alıp gidebildiğimiz yere gideceğiz."

'Kura bizim için 2. planda kaldı'
UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda İsrail'in Hapoel Beer Sheva takımıyla eşleşen Beşiktaş'ta Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, kura çekiminin yaşınılan üzüntüler nedeniyle kendileri için ikinci planda kaldığını söyledi.

Ürkmezgil şöyle konuştu: 

'Şu anda hala olayın şokundan çıkamadık. Kaybettiğimiz insanların acısını yaşıyoruz. Cenazelere gidiyoruz. Bir yandan da gruptan çıkamamın üzüntüsünü yaşarken, yaşananlar acımızı daha da arttırdı. Üzüntümüzden dolayı kura çekimi bizim için ikinci plan da kaldı. Kurada Hapoel'in çıktığının haberi geldi öyle öğrendik. Hayat devam ediyor tabiki. İsrail takımı güçlü bir takımı. İnşallah bu turu da geçip finale kadar çıkıp, hakem nedeniyle gruptan çıkamamanın üzüntüsünü de telafi ederiz" dedi.

 Ahmet Nur Çebi: 'Acılara karışmış bir kura...' 

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi de Hapoel kurasını şöyle değerlendirdi; 'Biz şuan Vefa müdürümüzün (Vefa Karakurdu) cenazesindeyiz. Acılara karışmış bir kura çekimi yaşadık.  Hayırlısı olsun. Çok iyi mücadele etmemiz lazım. Bu acıların üzerine inşallah taraftarlarımıza daha güzel sonuçlar veririz.' 

Yorumlar | 0
üye profil