Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş, Manchester Cityli Aleksandar Kolarov için son virajda!

Beşiktaş, Manchester Cityli Aleksandar Kolarov için son virajda!

Beşiktaş, Aleksandar Kolarov konusunda mutlu sona yaklaştı. 30 yaşındaki Sırp futbolcu Aleksandar Kolarov için Manchester City'ye satın alma opsiyonlu teklifte bulunan Beşiktaş yönetimi, 5 milyon Euro'luk önerinin kabul edilmesini bekliyor.

19.07.2016 08:21

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda sol bek hattına yeni bir isim kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın, Manchester City'nin Sırp yıldızı Aleksandar Kolarov ısrarı sürüyor...

Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş'in talebinin ardından 30 yaşındaki yıldız Aleksandar Kolarov için girişimlerine hız veren Siyah-Beyazlı idarecilerin, Manchester City'ye, satın alma opsiyonlu kiralama teklifini sunduğu ifade edildi.

Kiralama bedeli olarak 2 milyon Euro, opsiyon için ise 3 milyon Euro'luk bir teklif hazırlayan Beşiktaş'ın, bu konuda İngiliz ekibi Manchester City'den cevap beklediği açıklandı.

KOMPANY BEKLEMEYE GEÇTİManchester City'den Vincent Kompany'ye de talip olan Beşiktaş'ın, Belçikalı stoper için de görüşme halinde olduğu ancak İngiliz temsilcisinin bu oyuncusu için istediği yüksek bonservis bedelinin transferin önündeki en büyük engel olduğu bildirildi.

Pep Guardiola'nın kadrodaki durumu konusunda kararsız olduğu 30 yaşındaki futbolcunun, Katalan teknik adamın kendisi için vereceği kararı beklediği ve sonrasında kendisine talip olan takımlarla görüşmelere başlayacağı konuşuluyor.

Yorumlar | 0
üye profil