Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Son maçına çıktı, Beşiktaş'a geliyor!.. Rodgers'tan kafa karıştıran sözler

Son maçına çıktı, Beşiktaş'a geliyor!.. Rodgers'tan kafa karıştıran sözler

Dün gece oynanan Liverpool - Arsenal maçının ardından açıklamalarda bulunan Liverpool teknik direktörü Brendan Rodgers 'Lucas en iyi defansif orta saha oyuncumuz ama her dakika oynamasını garanti edemem.' dedi.

25.08.2015 11:19

Beşiktaş'ın bu akşam İstanbul'a getirmeyi planladığı Brezilyalı Lucas'da dün gece işler biraz karıştı. Lucas, müthiş performans gösterdiği maçtan veda eder gibi ayrıldı, ancak ardından hocasının sözleri kafaları karıştırdı.

Liverpool'un Arsenal ile berabere kaldığı maçta oynadığı futbolla büyük alkış alan ve 76'da oyundan alınırken taraftarlarını selamlayarak, veda eden Lucas Leiva geçtiğimiz hafta görüştüğü Beşiktaşlı yöneticilerle satın alma opsiyonlu 1 yıllık kiralık oynama teklifini kabul etti. 

Rodgers:"Oynamasını garanti edemem"

Rodger maçın ardından yaptığı açıklamalarda: 'Lucas bizim en iyi defansif orta saha oyuncumuz. Ben her zaman maçlarımda 3 orta sahayla oynarım fakat her zaman defansif orta saha kullanamam. Fakat ihtiyacımız olduğunda en iyisi o.

Bu gece harika bir iş çıkardı. Yapmaya çalıştığımızdan daha fazlasını ortaya koydu. Fakat her oyuncu, her maçın her dakikasında oynamak ister. Ben bunu garanti edemem.' dedi. Liverpool'un orta sahasındaki eksiklerden dolayı Brezilyalı yıldızı bırakmak istemeyen Kuzey İrlandalı teknik adamın bu açıklamasının ardından  neler olacağı merak konusu oldu.

Başkan Fikret Orman'ın girişimleriyle transferi bitirilen Leiva'nın özel uçakla İstanbul'a getirilmesi planlanıyor. Gelişmeleri izliyoruz...

Yorumlar | 0
üye profil