Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lucas Leiva'da son dakika!

Lucas Leiva'da son dakika!

Beşiktaş'a İngiltere'den müjdeli haber... Yönetici Erdal Torunoğulları, az önce Brezilyalı futbolcu ile sözleşme şartlarında anlaşma sağladı. Torunoğulları, Liverpool idarecileriyle detayları görüşüyor.

25.08.2015 15:22

Transfer döneminde Mario Gomez, Ricardo Quaresma, Andreas Beck ve Luis Rhodolfo gibi kaliteli yabancılarla kadrosunu güçlendiren finali de görkemli bir şekilde yapacak gibi... 

Beşiktaşlılar'ın günlerdir beklediği Lucas Leiva transferi de mutlu sonla bitti. Menajer Ahmet Bulut ile İngiltere'de bulunan yönetici Erdal Torunoğulları, Brezilyalı futbolcu ve menajeri ile kısa bir süre önce yaptığı görüşmeden olumlu sonuç aldı.

Lucas Leiva ile her konuda anlaşan Torunoğulları, daha sonra ise Liverpool'un profesyonel yöneticileriyle masaya oturdu.

Sözleşmenin genel şartları üzerinde anlaşma sağlayan taraflar, hukukçularını durum hakkında bilgilendirererek sözleşmenin oluşmasını talep etti.

KAP'a bildirilebilir

Beşiktaş ile Liverpool arasındaki prosedürün de sona erdirilmesinin ardından transfer resmiyete dökülecek.

Beşiktaş'ın gün içerisinde ya da yarın erken saatlerde Lucas Leiva ile ilgili gelişmeleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirmesi bekleniyor.

Lucas Leiva bilindiği üzere dün gece oynanan Arsenal-Liverpool maçında sürpriz bir şekilde ilk 11'de forma giymiş ve 75 dakika sahada kalmıştı. Liverpool menajeri Brendan Rodgers ise maç sonrası daha sürpriz bir açıklama yaparak, Brezilyalı futbolcunun bu sezon takımda kalacağını açıklamıştı.

Bulut: "Sorun yok"

Aynı saatlerde  menajer Ahmet Bulut ise transferde herhangi bir sorun olmadığını ifade ederek, "Lucas Leiva'nın Beşiktaş'a transferinde sorun yok. Lucas burada son maçına çıktı" ifadesini kullanmıştı.

Fanatik

Yorumlar | 0
üye profil