Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş kalecisi Boyko'ya La Liga'dan talip çıktı!

Beşiktaş kalecisi Boyko'ya La Liga'dan talip çıktı!

İspanyol kulübü Malaga, geçen sezondan beri bir türlü Beşiktaş'ta beklenen performansı gösteremeyen Denys Boyko'ya talip oldu. Tecrübeli eldiven Denys Boyko da ayrılmaya sıcak bakıyor.

15.08.2016 20:02

Beşiktaş'taki geleceği belirsizliğini koruyan Ukraynalı file bekçisi Denys Boyko'ya, İspanya La Liga ekibi Malaga'nın talip olduğu öğrenildi.

28 yaşındaki file bekçisi için Beşiktaş'ın kapısını resmen çalan ve satın alma teklifinde bulunan İspanyol temsilcisine yönetimin, bu hafta teknik direktör Şenol Güneş'ten gelecek raporun ardından dönüş yapması bekleniyor.

Beşiktaş'ta Tolga Zengin kavgası

Yeni sezon hazırlıkları sırasında ortaya koyduğu performansla beklenenin altında kalan tecrübeli eldiven Denys Boyko'nun da gönderilmesi halinde Beşiktaşlı idarecilerin yeni bir kaleci transferi yapması bekleniyor.

YOL HARİTASI ÇİZECEKDenys Boyko'nun da, Türkiye'de aradığı ortamı bulamaması sebebiyle Malaga'dan gelen teklife sıcak bakabileceği öğrenildi.

Tecrübeli eldiven Denys Boyko'nun, Tolga Zengin ve Fabricio Ramirez'in arkasında kalacağını düşündüğü, hocasıyla görüştükten sonra transfer sezonu bitmeden kendisine bir yol haritası çizeceği bildirildi. (Fanatik)

Yorumlar | 0
üye profil