Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Önder Karaveli oldu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yeni teknik direktörlerinin Önder Karaveli olduğunu duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2022 12:52
Değiştirme Tarihi: 13.01.2022 12:52
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Önder Karaveli oldu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ta basın mensuplarıyla bir araya gelerek takımın yeni teknik direktörü açıkladı.

Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından geçici olarak takımın başında yer alan Önder Karaveli, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olarak görev başladığı açıklandı.

YENİ PROJE

"Önder Karaveli teknik direktörümüzdür... Günlerdir Beşiktaş'ın hocası Önder Karaveli diyorum ama sürekli, 'Beşiktaş'ın hocası kim olacak?' şeklinde soru soruyorlar. Bu sorulara artık bir son verin, rica ediyorum. Teknik direktörümüz Önder Karaveli'dir. Önder Karaveli hocamız büyük bir projenin bir parçası olmaya devam edecektir. Beşiktaş'ın ekonomik olarak düzelmesi yönünde oyuncu yetiştirmeye yönelik projeyi uygulayacağını açıklıyorum. Hocamız Allah sağlık sıhhat verdikçe görevine devam edecektir. Beşiktaş artık öz kaynaklarıyla beslenen bir planı başlatmıştır. Bir yıl evvel başlattık. Rize maçında çıkan çocuklarımızın yanında, onlar kadar iyi olan çocuklarımızın da olduğunu söylemek istiyorum."

İlgili Sayfalar: Spor