Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'ın yakan İskoç hakem ilk kez konuştu!

Beşiktaş'ın yakan İskoç hakem ilk kez konuştu!

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçında verdiği kararlar sonucu ağır eleştirilere maruz kalan Craig Thomson ''Hata yaptığıma inanmıyorum'' dedi.

10.12.2016 12:47

Beşiktaş'ın 6-0 kaybettiği Dinamo Kiev karşılaşmasında düdük çalan ve verdiği hatalı kararlarla büyük tepki toplayan Craig Thomson, olaylı maçın ardından ilk kez konuştu.

"Benim için geride kaldı"
Dinamo Kiev-Beşiktaş maçının geride kaldığını belirten Thomson, ''Kesinlikle hiçbir şekilde konuşamam. O maç benim için geride kaldı.'' ifadelerini kullandı. 

"Türkleri ve kebabı çok severim"
Verdiği kararların arkasında duran Thomson, ''Ne gördüysem ona göre düdük çaldım. Hata yaptığıma inanmıyorum. Emin olun hata yapsaydım özür dilerdim. Türkleri de kebabı da çok severim. Türkiye'nin güzel bir ülke ve oradaki insanların sıcakkanlı olduğunu biliyorum.'' şeklinde konuştu. 

"Bu soru çok saçma"
Thomson son olarak, Türk taraftarlardan tehdit alıp almamasıyla ilgili kendisine yöneltilen soruya ise ''Bu çok saçma bir soru" şeklinde yanıt verdi. Thomson özellikle Andreas Beck'e çıkardığı kırmızı kart ve aynı pozisyonda verdiği penaltı kararıyla büyük tepki toplamıştı.

Yorumlar | 0
üye profil