Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Beşiktaş'ın transferini Alex bitirmiş...

Hem Brezilyalı hem de Curitibalı olan Adriano'nun Türkiye ile ilgili çekincelerini ortadan kaldıran Alex de Souza oldu.

24.07.2016 15:56

Hem Brezilyalı hem de Curitibalı olan Adriano'nun Türkiye ile ilgili çekincelerini ortadan kaldıran Alex de Souza oldu.

Beşiktaş'ın müstakbel sol beki Adriano, Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza gibi Curitiba doğumlu... Aynen Alex gibi futbol kariyerine de Coritiba takımında başlamış bir oyuncu. Türkiye'den transfer teklifi alan tüm Brezilyalıların olduğu gibi Adriano'nun da ilk danıştığı isim Fenerbahçe efsanesi Alex oldu.

Beşiktaş, resmen açıkladı...
Türkiye'de son günlerde yaşanan olaylar ile ilgili olarak oldukça tedirgin olan Adriano ilk etapta teklife olumsuz bakıyordu. Hatta Barcelona'da yapılan görüşmeye menajeri ile gelen Adriano, Ahmet Bulut ve Ali Naibi'ye de olumsuz konuşmuştu. Fakat Naibi'nin, Türkiye'ye gelmesini ve ortamı görmesini tavsiye etmesi ile Brezilyalı oyuncunun güveni geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Adriano daha sonra Bulut ve Naibi'nin yanında Alex'i aradı. Hatta bir ara Alex, Naibi ve Bulut'a da selam gönderdi. Adriano, Alex ile görüşmesi bitince efsane ismin kendisine, "Türkiye'de hayatının en güzel günlerini yaşayacaksın. Beşiktaş'a gitme şansını değerlendirmelisin. Söylenenlere aldanma. Ben bir gün bile güvenlik endişesi yaşamadım. Sen de yaşamayacaksın" sözlerini kullandığını iletti. (Fotospor)

Adriano İstanbul'da...
Beşiktaş'ın yeni transferi Barcelona'lı yıldız Adriano, Beşiktaşlı yönetici Umut Güner ve Emre Kocadağ ile birlikte İstanbul'a geldi. Siyah beyazlıların daha önce KAP'a bildirdiği 31 yaşındaki sol bek 14.30 sularında İstanbul'a ayak bastı. Adriano sağlık kontrolünün ardından kendisini Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeyi imzalayacak.

Yorumlar | 0
üye profil