Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş ilk golü Twitter'dan attı!

Beşiktaş ilk golü Twitter'dan attı!

Avrupa'da tarih yazan Beşiktaş kura çekiminde Bayern ile eşleşti. Eşleşmenin ardından Bayern’in “Biz geliyoruz” mesajına Kartal verdiği cevapla adeta ilk golü attı...

12.12.2017 09:55

Beşiktaş ilk golü Twitter’dan attı. Bayern’in “Biz geliyoruz” mesajına Kartal, Leipzig’in forvetinin gürültüden kaçtığı fotoğrafı koyup “Bizi Timo Werner’e sorun” yantını verdi.

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile Bayern Münih arasındaki randevuya 2 aydan fazla var ama 'sanal maç' dün başladı. Alman ekibi kura öncesi Beşiktaş'ın "Sıradaki kim?" mesajına "Biz sizi isteriz" cevabını vermişti. Kura çekilip Beşiktaş çıkınca Bayern'den Kartal'a Lewandowski'li "Merhaba biz geliyoruz" göndermesi geldi. Siyahbeyazlıların cevabı ise gecikmedi. Beşiktaş "Sizi Vodafone Park'ta görmekten mutluluk duyarız ancak bizi Timo Werner'e sorun" dedi. Hatırlanacağı üzere Red Bull Leipzig'in forveti Vodafone Park'taki müthiş gürültüden rahatsız olup oyundan çıkmıştı.

Beşiktaş'a övgü
Kura öncesi konuşan UEFA yetkilsi Giorgio Marchetti, Beşiktaş'ı öve öve bitiremedi. Marchetti "Beşiktaş'ı gruplardan çıkan ilk Türk takımı olduğu için tebrik ediyorum. Organizasyona bu sezon büyük renk kattılar. Büyük bir başarı elde ettiler" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil