Beşiktaş ile Fenerbahçe, Kalinic için büyük yarışta!

Beşiktaş ile Fenerbahçe, Hırvat golcü Nikola Kalinic için kıyasıya rekabet içine girdi. Beşiktaş'ın bonuslarla birlikte 2.2 milyon Euro önerdiği oyuncunun menajeri İstanbul’da Fenerbahçe ile görüştü.İlerleyen günlerde neler olacağı merak konusu...

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 09:44
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 09:44
Beşiktaş ile Fenerbahçe, Kalinic için büyük yarışta!

Santrfor arayan iki ezeli rakip Beşiktaş ve Fenerbahçe, Nikola Kalinic için yarışa girdi. Atletico Madrid'in 32 yaşındaki Hırvat golcüsü için ilk etapta siyah-beyazlılar 1.5 milyon Euro önerdi. Sarı-lacivertlilerin de devreye girmesi ile fiyatın yükseldiği öğrenildi.

Beşiktaş, bonuslarla birlikte teklifini 2.2 milyon Euro'ya kadar yükseltti. Bu oyuncunun menajerinin İstanbul'da Fenerbahçe ile de görüştüğü belirtiliyor. Atletico ise kontratı 2021'de bitecek tecrübeli oyuncu için düşük bir miktar bonservis talep ediyor. Limit sorunu yaşayan Beşiktaş, bu rakamı önümüzdeki sezon ödemek istediğini belirten bir teklifle gitti ve yanıt beklemeye başladı.

B PLANI ABOUBAKAR

Beşiktaş’ın golcü operasyonundaki B Planı ise Vincent Aboubakar… Siyah beyazlı formayı daha önce kiralık olarak giyen Kamerunlunun, bonservisini Porto'dan alması ve bedelsiz olarak transfer edilmesi üzerinde çalışılıyor. (Sözcü)