Beşiktaş idmanında Caner ve Cenk kavga etti!

Beşiktaş idmanında Caner ve Cenk kavga etti!

Beşiktaş'ın bu akşamki idmanında Caner Erkin ve Cenk Tosun birbirlerine girdi.

Beşiktaş'ın bu akşamki idmanında Caner Erkin ve Cenk Tosun birbirlerine girdi. Gerginlik, keyifli başlayan Beşiktaş idmanının son anlarında yaşandı. Dar alanda çift kale maç oynanırken, Caner Erkin karşı takımda yer alan Cenk Tosun'un ayağına sert bir müdahalede bulundu.

Sağ ayak bileğini tutarak yerde kalan Cenk, pozisyonu takip eden Caner'e arkadan seslendi. Bunun üzerineCaner hışımla takım arkadaşının üzerine yürüdü. Pozisyona en yakın olan isim Gökhan Gönül, hemen duruma müdahale etti.Haber ile ilgili metin girin!.

Tamer Tuna araya girdi 

Aynı esnada Şenol Güneş'in yardımcılarından Tamer Tuna da duruma müdahale ederek ikilinin arasına girdi. Kısa süreli sözlü atışmanın ardından Cenk ve Caner sakinleşti. Yaşanan gerilim nedeniyle idmanı kesen Şenol Güneş daha sonra çalışmayı devam ettirdi.Haber ile ilgili metin girin!.

Ayağına darbe alan Cenk'in durumunun da önemli olmadığı görüldü. Golcü oyuncu antrenmana devam edebildi.

Görüntülenme : 1378 Güncelleme Tarihi: 11/10/2016 20:40:27
Yayınlanma Tarihi: 11/10/2016 18:36:53

Haber Yorumları (1)

500
  • Tuncay duran
    1 yıl önce
    Besiktas imizin maçlarında hiç bir olaya karta yada tartışmada takım arkadaşlarını desteklemeyen ve cenk şimdi en ufak olayda caner e neden çatiyor caner güzel futbolu ve bu zamana kadar hep sessiz olduğumuz için hakemlerin yüklenmesi ni kesti taraftarın gönlünü kısa zamanda aldı neyse olayı buyutme yın uykum u kacirdiniz

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin