Beşiktaş Haberleri | Beşiktaş'ta Hulk'un cevabı bekleniyor, alternatifi ise Fode Keita...

Beşiktaş, transferini bitirmeye uğraştığı Brezilyalı yıldız Hulk’un kararını beklerken oyuncuya 1,5 yıllık sözleşme için 3 milyon Euro teklif etti. Futbolcunun ret cevabına alternatif Siyah beyazlılar, Kasımpaşa’dan Fode Koita'ya yönelecek.

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 12:43
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 12:43
Beşiktaş Haberleri | Beşiktaş'ta Hulk'un cevabı bekleniyor, alternatifi ise Fode Keita...

Beşiktaş, Hulk transferini sonuçlandırmak için yoğun çaba harcıyor. Bir süredir Brezilyalı oyuncu ile temas halinde olan siyah beyazlılar, 3 milyon Euro ve performans primlerini içeren 1,5 yıllık son teklifini iletti.

Hulk, Beşiktaş’ın şampiyon olması ve sözleşmede yer alacak maç sayısında forma giymedi halinde yaklaşık 400 bin Euro daha kazanacak. Serbest durumda olan 34 yaşındaki oyuncu henüz kararını vermedi. Brezilya’dan da teklifler alan Hulk’un Beşiktaş’a evet demesi halinde imzalar kısa süre içinde atılacak.

ALTERNATİF KOITA

Siyah beyazlıların alternatifi ise Fode Koita. Hulk ile anlaşma sağlanamaması durumda 30 yaşındaki Gineli oyuncu için Kasımpaşa ile resmi temaslar başlayacak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Koita, bu sezon Kasımpaşa ile çıktığı 9 maçta 4 gol attı. (NTVSpor)