Beşiktaş forvet transferini KAP'a bildirdi!

Beşiktaş forvet transferini KAP'a bildirdi!

Siyah-beyazlılar, 1 sezon oynadıktan sonra 13 milyon Euro bedelle sattığı eski oyuncusunu kiralamak için resmi açıklamayı yaptı.

Beşiktaş eski futbolcusu Demba Ba'yı yeniden kadrosuna katmak üzere... Siyah beyazlılar, dün İstanbul'a getirdiği Senegalli golcüyü bugün sağlık kontrollerine soktu. Ayak bileğinde yaşanan kırık nedeniyle yaklaşık 7 ay sahalardan uzak kalan 31 yaşındaki futbolcunun bu kırıktan ötürü gündeme gelmesi çok tartışılıyordu. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorunun yaşanmadığı öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Kırık nedeniyle tedavi süreci devam eden Senegalli'nin mart sonu, nisan başı gibi tam hazır hale geleceği belirtildi. Demba Ba anlaşmanın tamamlanmasından sonra tedaviye devam etmek için Amerika'ya gidecek. Burada 3 hafta gibi bir süre geçirdikten sonra tekrar İstanbul'a gelerek takıma katılacak.

KAP'a bildirildi

Beşiktaş golcü futbolcu Demba Ba ile görüşmelere başlandığını da KAP'a bildirdi. Siyah-Beyazlılar'ın KAP'a yaptığı açıklama şöyle;Demba Ba'nın geçici transferi konusunda kendisi ve kulübüyle görüşmelere başlanmıştır.

Görüntülenme : 1004 Güncelleme Tarihi: 31/01/2017 11:11:10
Yayınlanma Tarihi: 30/01/2017 17:49:08

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin