Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş: FIFA'da hesaplaşırız

Beşiktaş: FIFA'da hesaplaşırız

Tecrübeli orta saha, eşinin İstanbul'da kalmak istemediğini belirterek ülkesine döneceğini söyledi. Ancak bir yandan da Milan'la flört etti. Bu durum siyah-beyazlıları çıldırttı. Yönetim, hem futbolcuya hem de İtalyan kulübüne FIFA resti çekti.

13.07.2016 13:06

Jose Sosa, ayrılık talebini her dile getirişinde, terör olayları nedeniyle eşinin Türkiye'de kalmak istemediğini yinelemiş ve ülkesine döneceğini söylemişti. Tecrübeli futbolcunun rotasını Arjantin olarak açıklamasına rağmen, diğer taraftan Milan formasını giymenin hesaplarını yapması, terör olaylarını da bahane olarak göstermesi Beşiktaş yönetimini çileden çıkardı. Siyah-beyazlılar, hem Jose Sosa'ya hem de onu ayarttığını düşündüğü İtalyan kulübüne, "Bu transferde ödün vermeyeceğiz, gerekirse FIFA'da hesaplaşırız" resti çekti.

HAKLARIMIZI KORURUZYöneticilerin konunun muhataplarına, "Burası Beşiktaş, istediğiniz gibi gelip, canınız istediği zaman gidemezsiniz. Canınızın istediği şekilde oyuncuyu alamazsınız. Tavrınızı kulübümüze yapılmış saygısızlık olarak değerlendiriyoruz. Hukuki boyutta gereken neyse yapacağımızı ve haklarımızı sonuna kadar koruyacağımızı da bilmenizi istiyoruz" diyerek tepki gösterdikleri belirtildi. (Sabah)

Yorumlar | 0
üye profil