Google Maps'te öyle bir şey yaptılar ki! Demba Ba...

Demba Ba'nın attığı golde kayıp düşen Steven Gerrard, bu kez bir sokak ismi değiştirilerek kafaya alındı.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2015 12:54
Değiştirme Tarihi: 09.01.2015 12:54

Steven Gerrard'ın şampiyonluğu kaçırmalarına yol açan hatası pozisyon gündemden düşmek bilmiyor. Geçtiğimiz sezon Liverpool ligde önde götürdüğü yarışta, sondan üçüncü hafta Chelsea ile karşılaşmış, bu maçı 2-0 kaybedince şampiyonluktan olmuştu. Maçın kilidi ise, şu an Beşiktaş forması giyen Demba Ba'nın ilk yarının son dakikasında attığı goldü.

Senegalli forvet, kaptan Gerrard'ın ayağının kayıp düşmesiyle topu kaçmış ve ardından takımını öne geçiren golü kaydetmişti. Bu pozisyonla ilgili olarak içinde Demba Ba'nın da geçtiği şarkılar bestelenirken, tribünlerde Gerrard'ı kızdırmak için söylenmeye başlamıştı.

Ancak öyle görünüyor ki bu konu kolay kolay unutulmayacak. Şarkıların ardından sıra, İngiltere'de bir sokağa isim verilmesine kadar uzandı. Google maps'e giren bazı taraftarlar Liverpool kentinde, Anfield Road Stadı'nın hemen yakınındaki bir sokağın adını değiştirdiler. Sokağa 'Slippy G Way' (Kaygan Gerrard Yolu) adını veren taraftarların ya Chelseali ya da Evertonlu fanatikler olduğu tahmin ediliyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.