Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Demba Ba'ya Fransa'da şok soru! "Müslüman mısın, yoksa..."

Beşiktaş’ın yıldız forveti Demba Ba, dün akşam Canal Plus’ta bir programa konuk oldu. Burada Paris’teki saldırı hakkında görüş bildiren oyuncuya şok edici bir soru da soruldu.

13.01.2015 13:38

Şu sıralar Fransa’nın en önemli gündem maddesi Charlie Hebdo dergisine yönelik düzenlenen terör saldırısı.Canal Plus’ta bir programa konuk olan Demba Ba’ya da bu konu hakkındaki yorumu ve “Je suis Charlie” yazılı bir t-shirt giyip giymeyeceği soruldu. Demba Ba, böyle bir t-shirt giymeyeceğini söylerken, “Ölenlerin ailelerinin acısı paylaşmak için siyah bir t-shirt giyeceğim. Bu konu hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü başka yönlere çekilebiliyor” ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.Programın sunucularından Stephane Guy ise Demba Ba’ya ilginç bir soru yöneltti. Senegalli golcüye, “Müslüman mısın yoksa İslamcı mı?” diyen Guy’a Fransızlar Twitter’dan tepki gösterdi.Eski bir Chelseali olan Ba, son 16 turundaki PSG-Chelsea eşleşmesinde ise PSG’yi tuttuğunu söyleyerek şaşkınlık yarattı. Yıldız oyuncu, P
Yorumlar | 0
üye profil