Beşiktaş, Charles Kabore'yi bedelsiz transfer ediyor! Menajerinden açıklama...

Beşiktaş, Charles Kabore'yi bedelsiz transfer ediyor! Menajerinden açıklama...
Yayınlanma Tarihi: 11.05.2019 13:34 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2019 13:34

Rus ligi ekiplerinden Krasnodar'ın formasını giyen ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Burkina Fasolu futbolcu Charles Kabore, uzun bir süredir Beşiktaş'ın transfer gündemini meşgul ediyordu. 31 yaşındaki ön liberonun Siyah Beyazlılar'a bedelsiz olarak gelebileceği açıklandı 

Rus ligi ekiplerinden Krasnodar'ın formasını giyen ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Burkina Fasolu defansif orta saha oyuncusu Charles Kabore, uzun bir süredir Beşiktaş'ın transfer gündemini meşgul ediyordu.

Kabore'nin menajerliğini yapan Dmitry Selyuk, geçtiğimiz ay Rus basınına verdiği demeçte Siyah Beyazlılar'ın devre arasında Krasnodar'a 1 milyon euroluk bir teklif yaptığını ancak bunun geri çevrildiğini söylemişti.

Selyuk, Rusya'da yayım yapan Championat adlı internet sitesiyle gerçekleştirdiği röportajda gündeme bomba gibi düşecek bir açıklamada bulundu. Oyuncusunun Beşiktaş'a bedelsiz olarak gelebileceğini ima eden Selyuk şunları kaydetti:

Menajerinin bu açıklamaları, Gary Medel'in takımdan ayrılma ihtimaline karşılık ön libero arayışında olan Beşiktaş'ın Kabore transferini gerçekleştirmeye çok yakın olduğu şeklinde yorumlandı. (fanatik)