Beşiktaş Cech'i getirdi!

Beşiktaş'ın, uzun süredir gündemine aldığı Chelsea'nin dünya yıldızı kalecisi Petr Cech'i İstanbul'a getirdiği iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2015 23:40
Değiştirme Tarihi: 11.04.2015 23:40
Beşiktaş Cech'i getirdi!

Beşiktaş'ın, uzun süredir gündemine aldığı Chelsea'nin dünya yıldızı kalecisi Petr Cech'i İstanbul'a getirdiği iddia edildi.


Beşiktaş bir yandan şampiyonluk için tüm kozlarını oynamaya başlarken, diğer bir yandan da önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başladı.


Önümüzdeki sezon Vodafone Arena’da oynayacak olan ve bu sebeple kadrosunu yıldızlarla donatmak isteyen siyah-beyazlı yönetim Petr Cech ile yakından ilgileniyor.


Menajerler aracılığıyla ısrarlı bir şekilde Beşiktaş’a önerilen Çek kaleci için temaslarını “menajerler” aşamasında sürdüren siyah-beyazlı yönetim, “resmi ağızlardan” ise böyle bir transfer girişiminin olmadığı yönünde demeçler vermeye devam ediyor.


Beşiktaş 'İhtiyacımız yok' diyor ama...


Bu demeçlerden biri de Ahmet Nur Çebi’ye ait. Çebi, TRT Spor’da yayınlanan Kuşak Çatışması adlı programda yaptığı açıklamada Cech’e ihtiyaç duymadıklarını ve çok iyi kalecileri olduğunu ifade etti. Çebi’nin açıklamalarının ardından flaş bir iddia da programın yorumcusu ve Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler’den geldi. Çelikler, Beşiktaş’ın milli takım arasında Petr Cech’i İstanbul’a getirdiğini söyledi.


Milli maç arasında İstanbul’a geldiği iddia edilen Petr Cech, Çek Cumhuriyeti’nin Letonya ile oynadığı maçta forma giymişti. Chelsea Menajeri Jose Mourinho da kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Cech’in kulübe büyük katkılar sağladığını ve ayrılmayı talep etmesinin oldukça normal karşılanması gerektiğini dile getirmişti.

İlgili Sayfalar: Spor