"Beşiktaş beni istediği için mutluyum"

Adriano'nun ayrılığının ardından sol bek arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın transfer hedeflerinden olan Paderborn'un 24 yaşındaki sol beki Jamilu Collins'ten açıklama gelirken, Alman ekibinden de transfer için cevap geldi.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2019 21:41
Değiştirme Tarihi: 01.08.2019 21:41
'Beşiktaş beni istediği için mutluyum'

Nijeryalı oyuncu, Beşiktaş kendisini istediği için gurur duyduğunu kaydederken, "Beşiktaş gibi büyük bir takım benimle ilgilendiği için çok mutluyum. Bu benim kısa kariyerimde gelişme gösterdiğimi gösterir ancak şu anda Paderborn'un oyuncusuyum ve daha iyi bir oyuncu olmak için sıkı çalışmaya devam edeceğim" dedi.

"Beşiktaş'ın yaptığı teklif düşük"

Paderborn Sportif Direktörü Martin Przondziono, Beşiktaş'ın yaptığı teklifin kendilerini memnun etmediğini söyledi.

Oyuncu için yaklaşık 1,5 milyon euroluk bir bedel önerildiğinin altını çizen Przondziono yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ın yaptığı teklif, bizim beklentilerimizin uzağında, daha yüksek bir beklentimiz var" diye konuştu. Alman yönetici ayrıca, Beşiktaş'ın oyuncuyu önce kiralayıp, sezon sonunda satın alma teklifi yapıp yapmadığı ile ilgili, "Bu bize uygun olabilir ancak şu anda böyle bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Hırvatistan'ın Rijeka takımında futbola başlayan Nijeryalı futbolcu, son iki sezondur Paderborn forması giyiyor. 1.83 boyundaki sol bek, 11 kez de Nijerya Milli Takımı'nda oynadı. (Sporx)