Beşiktaş Atiba'nın yerine Musa'yı getirecek!

Beşiktaş Atiba'nın yerine Musa'yı getirecek!

Beşiktaş transfer çalışmaları kapsamında Atiba'nın yerini dolduracak bir isim arıyor. Neves ve Danilo'yla ilgilenen siyah-beyazlılar Musa Çağıran'ı da listede tutuyor...

Transfer çalışmaları kapsamında Atiba’ya alternatif arayışları içerisinde olan ve Porto’da oynayan Neves ile bonservisi Braga’da bulunan Danilo’yu, menajerlerin önerisiyle gündeme alan Beşiktaş Yönetimi, Osmanlıspor’da oynayan Musa Çağıran’ı da listesinde tutuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Transfer çalışmaları kapsamında Atiba’ya alternatif arayışları içerisinde olan ve Porto’da oynayan Neves ile bonservisi Braga’da bulunan Danilo’yu, menajerlerin önerisiyle gündeme alan Beşiktaş Yönetimi, Osmanlıspor’da oynayan Musa Çağıran’ı da listesinde tutuyor. Futbolcunun tüm sezon boyunca oynadığı maçları yakından takip ettiren idareciler, bu transferde para artı takas formülünü devreye sokabileceği iddia edildi. Atiba’dan sonra, Kanadalı oyuncunun yerinde, yabancı ve yerli tüm adayları, Beşiktaş menfaatleri doğrultusunda inceleyen siyah-beyazlı yönetim transferde acele etmiyor. Öte yandan Veli Kavlak, Aras Özbiliz, Oğuzhan Aydoğan ve Mustafa Pektemek gibi isimlerin, Musa Çağıran transferinde kullanabileceği ortaya çıktı. (Skorer)

Görüntülenme : 609 Yayınlanma Tarihi: 10/06/2017 11:57:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin