Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mustafa Denizli'den Atiba sorusu

Beşiktaş, Torku Konyaspor maçında alınan 2-1'lik galibiyete rağmen, Atiba'nın ikinci sarıdan kırmızı kartı maçın önüne geçti.

29.12.2014 12:57

Beşiktaş, Torku Konyaspor maçında alınan 2-1'lik galibiyete rağmen, Atiba'nın ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışında kalması Galatasaray derbisi öncesi moralleri bozdu.Atiba'nın penaltı pozisyonunda ceza sahası çizgisine basması nedeniyle sarı kart görmesi ''sorumsuzluk'' olarak nitelendirilirken, bazı kesimler ise hakem Halis Özkahya'nın ağır bir karar verdiğini savundular.

Haber ile ilgili metin girin!.   İki görüşMustafa Denizli, Atiba hakkında, ''Atiba kupa maçının ertelendiğini büyük ihtimalle unuttu. Ben mümkün değil anlamadım. Atiba'ya kupa maçının ertelendiğini büyük bir ihtimalle söylemediler. Bunun karşılığı yok yaptığı hareketin. Galatasaray'a karşı oynamak için tüm sezonu bekler oyuncu'' dedi.Tümer Metin ise, ''Diyelim ki kupa maçını düşündün. Kalan dakikalar ne olacak? Atiba'nın sanırım basireti bağlanmış olması lazım. Orada bir inatlaşma var sanırım. Gökhan Töre'nin isyanından kupa maçının hesaba katılmadığını anlıyorum. Sanırım unutuldu o maçın ertelendiği'' şeklinde konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil