Beşiktaş'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi pozitif çıktı

Beşiktaş'ta koronavirüs şoku! Son dakika haberine göre, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de içinde bulunduğu 8 kişide koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 13:17
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 15:03
Beşiktaş'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi pozitif çıktı

İdmanlara 15 gün önce gruplar halinde başlayan Beşiktaş, geçen hafta yapılan corona virüs testlerinde bir oyuncu ve teknik personelin sonuçlarının pozitif çıkmasıyla antrenmanları sonlandırmıştı.

Siyah beyazlılar testlerin üzerinden 6 gün geçmesinin ardından Çarşamba günü bir kez daha corona virüs testinden geçti. Sabah saatlerinden itibaren araçlarıyla Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gelen başkan Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan ve Futbol A Takım Sorumlusu Emre Kocadağ, futbolcu, teknik heyet, kulüp personeli ve tesis çalışanları olmak üzere toplam 100 kişi Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından corona virüs testine tabi tutuldu.

Bugün çıkan sonuçlara göre toplam 8 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktığı açıklandı. Pozitif vakalara Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin de dahil olduğu ifade edildi.

Beşiktaş doktorunun açıklaması şu şekilde:

13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi süreicine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.

BEŞİKTAŞ'TAN YENİ AÇIKLAMA

Beşiktaş'ta, futbolcular teknik ekip ve tesis çalışanlarına yapılan test sonucu 8 kişide koronavirüs tespit edildi. Beşiktaş'tan yapılan yeni açıklamada, virüse yakalanan isimlerden birinin Başkan Ahmet Nur Çebi olduğu belirtildi. 

Yapılan açıklama şu şekilde:

Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin 13 Mayıs Çarşamba günü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir. Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşması için tedavi sürecine ilgili prosedürler doğrultusunda hemen başlanmıştır.