Beşiktaş'a Joao Mario'dan kötü haber!

Beşiktaş'a Joao Mario'dan kötü haber!
Yayınlanma Tarihi: 14.08.2018 14:24 | Değiştirme Tarihi: 14.08.2018 14:24

Inter'in iki sezon önce Sporting Lizbon'dan 40 milyon euroya transfer ettiği ancak beklentileri bir türlü karşılayamayan Joao Mario'dan Beşiktaş'a kötü haber geldi.

İki ezeli Endülüs takımı Sevilla ve Real Betis, Joao Mario yarışında Beşiktaş'a rakip oldu. 

 

25 yaşındaki Portekizli yıldız geçen sezonun ikinci yarısında Inter'den West Ham United'a kiralanmış ancak Londra ekibi satın alma opsiyonunu kullanmamıştı. Sky Italia'nın haberine göre, Sevilla'nın da kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu yıldız oyuncu için bir başka Endülüs bölgesi takımı Real Betis de devreye girdi.

 

İtalya'nın transfer dönemi bu cuma bitiyor ancak İspanyollar için bu tarih 31 Ağustos... Dolayısıyla Mario'nun kendisine takım buolması için 2 haftalık süresi daha var. Bugünkü Gazzetta dello Sport'un haberine göre ise Joao Mario kendisine yeni bir takım bulamazsa ve takımda kalırsa Inter'de Luciano Spalletti tarafından ilk 11'de kullanılması neredeyse imkansız... Transfer döneminin başında Anderson Talisca'nın bonservisini alamayan ve oyuncusunun Çin'e gitmesine engel olamayan Beşiktaş için Joao Mario iddiaları Türk basınında yer almıştı.

 

Portekizli oyuncu iki sezon önce Sporting Lizbon'dan Inter'e 40 milyon euroluk bedelle transfer olmuş ancak Milano'da beklentileri karşılayamamıştı.