Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'a Gustavo Gomez'den kötü haber

Beşiktaş'a Gustavo Gomez'den kötü haber

Beşiktaş, Arjantin pazarında şu ana kadar istediği sonuçları alamıyor.

30.06.2016 19:55

Beşiktaş, Arjantin pazarında şu ana kadar istediği sonuçları alamıyor. Defans hattına yapacağı takviyeler için özellikle Güney Amerika pazarını seçen Siyah Beyazlılar bonservis bedeli ödeme konusunda UEFA'nın denetiminde olduğu için istediği adımları atamıyor.

Beşiktaş ilk olarak sol beke transfer etemek istediği Emmanuel Mas'ın takımı San Lorenzo'dan ret cevabı almıştı.

Stoper adaylarında ilk sıraya kadar yükselen ve Şenol Güneş'in de ısrarla istediğ bir isim olan Gomez için düşündüğü bedeli ilk etapta Arjantin ekibine sunan Beşiktaş'ın teklifi Lanus Kulübü tarafından az bulunarak reddedildi.

Konu ile ilgili Arjantin basınına açıklama yapan Lanus takımının 2. başkanı Luis Chebel Beşiktaş'ın teklifini düşük buldukları için reddettiklerini ve genç oyuncunun sözleşmesini uzatmaya çalışacaklarını söyledi.

Gustav Gomez'in takımları için önemli bir oyuncu olduğunun altını çizen Luis Chebel Paraguaylı oyunucunun bonservisnin %50'sini slinde bulunduran menajerlik şirketi ile görüştüklerini ve bonservisin tamamını satın almak istediklerini belirtti.

Transfer  sezonunda Serdar Aziz, Kamil Glik, N'Kolou, Skertel gibi isimlerde istediği sonuçlara ulaşamayan Beşiktaş bu durumda oyuncu satamadığı için Gustavo Gomez'den de vazgeçmek zorunda kalacak.

DHA

Yorumlar | 0
üye profil