Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'a Güney Amerika'dan teklif var

Beşiktaş'a Güney Amerika'dan teklif var

Beşiktaş'ta Pedro Franco ve Alexander Milosevic için karar verdi. İşte detala

28.06.2016 15:56

Dış transferde 2 isimle anlaşmasına rağmen şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapmayan Beşiktaş, takımdan gitmesine izin verilen iki oyuncu olan Pedro Franco ve Alexander Milosevic'in ayrılması için her türlü kolaylığı gösterecek.

3 sezon önce geldiği Beşiktaş'ta bir türlü beklentileri karşılayamayan Pedro Franco geçen sezonun yarısını San Lorenzo'da kiralık olarak geçirmişti.

Arjantin ekibi tarafından yeterli bulunmadığı için sözleşmesi yenilenmeyen Franco için eski kulübü Millonarios'ın devrede olduğu ve Franco'yu satın alma opsiyonlu olarak kiralamak istediği öğrenildi. Şenol Güneş tarafından kesinlikle kadroda düşünülmeyen Franco'nun Kolombiya'ya transferi için Millonarios kulübü ile görüşmelere devam eden Siyah Beyazlılar sezon açılışına kadar bu transferi sonuçlandırmak istiyor.

Takımdan ayrılmasına izin verilen bir diğer isim olan Alexander Miloseviç için ise gelen teklifler ancak Beşiktaş'ı belirlediği limitte olursa İsveçli oyuncunun gidişinde kolaylık sağlanacak. Aksi takdirde sezon başı kampına götürülecek olan Miloseviç, Şenol Güneş'ten yine yetersiz raporu alırsa lig başlamadan kiraya verilecek. (Sporx)

Yorumlar | 0
üye profil