Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 'Berlin'de en çok kuaförümü arıyorum'

"Berlin'de en çok kuaförümü arıyorum"

Galatasaray'ın Hertha Berlin'den satın aldığı Tolga Ciğerci “Şampiyon olmak istiyoruz. Ben de daha fazla gol atmak istiyorum” dedi.

08.11.2016 11:40

HERTHA Berlin'den Galatasaraya'a transfer olan Tolga Ciğerci Alman Bild gazetesine konuştu. Galatasaray'a transfer olduktan sonra Fatih Terim tarafından milli takıma alın 24 yaşındaki Tolga Ciğerci, hedeflerini anlattı. Galatasaray'a tam zamanında geldiğini ve Hertha'dan ayrıldığı için de hiç pişman olmadığını söyleyen Tolga “Biz şampiyon olmak istiyoruz. Olmamız da gerekir. Ben de hem daha çok gol atmak istiyorum hem de daha fazla gol attırmak istiyorum” dedi. Hertha Berlin ile Galatsaray'ı karşılaştıran Tolga “Hertha iyi bir kulüp ama Galatasaray çok büyük bir kulüp. Hem de bir çok açıdan. Hertha Berlin ile Galatasaray apayrı iki dünya” dedi. Bundesliga'dan başka teklifler de aldığını söyleyen Tolga “Ben oynamak istiyordum. Bundesliga taliplerime rağmen Galatasaray'dan teklif gelince bunu görmezden gelemezdim. Kendi kapasitemi biliyorum. Hocam bana planlarında yer veriyor. Daha serbest oynuyorum. Yüzde yüz performansımı gösterebiliyorum. Hertha'da benim için geride kaldı. Ben başarılıyım. Hertha da başarılı. Her şey güzel” dedi. Berlin'de en çok kuaförünü aradığını belirten Tolga, kendisine yeni bir kuaför bulması gerektiğini de belirtti. Tolga, henüz kendisine ev kiralamadığı için otelde konakladığını ve ailesinin de kendisini hiç yalnız bırakmadığını da anlattı. 

İLK 11'DE OYNAMAK İSTİYOR
Sarı kırmızılı futbolcu milli takımda oynadığı için çok mutlu olduğunu da belirterek “Rüyamı gerçekleştirdim. Milli takımda olmak benim için çok özel. Ülkem için oynadığım için çok gururluyum. Umut ederim ki ilk 11'de forma giyerim. Ben doymuş bir futbolcu değilim. Önümde daha çok şey var” dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil