Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beni Galatasaray'a vermezseniz kendimi sakatlarım

Beni Galatasaray'a vermezseniz kendimi sakatlarım

G.Saray'ın KAP'a kiralanması için Porto'yla görüşmelere başlandığını duyurduğu Josue için dün ilginç bir gelişme yaşandı. A Bola Gazetesi’ne konuşan teknik direktör Nuno Espirito, “Josue, bize gelip Galatasaray’a gitmesine izin vermezsek kendisini sakatlayıp idmanlara dahi çıkmayacağını söyledi” ifadelerini kullandı.

20.08.2016 01:18

G.SARAY ‘gel’ deyince işte bu resti çekmiş... Sarı kırmızılıların, Porto’dan 1 yıllığına kiraladığı Josue’nin, Galatasaray’a gelmekte ne kadar kararlı olduğunu Portekiz ekibinin teknik patronu açıkladı.

A Bola Gazetesi’ne konuşan Porto Hocası Nuno Espirito, herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza attı. Espirito, “Josue, bize gelip G.Saray’a gitmesine izin vermezsek kendisini sakatlayıp idmanlara dahi çıkmayacağını söyledi” dedi.

1 AYDIR HABER GÖNDERİYOR
PORTO Kulübü, Josue’yi bedelsiz olarak Galatasaray’a kiralanmasına ise izin vermişti.

Teknik direktör Espirito’nun açıkladığı gerçekler, tam 1 aydır Galatasaray’a gelmek için menajeri ile haber gönderen Josue’nin kararlılığını bir kez daha ortaya koydu. 25 yaşındaki oyuncu rest çekip Türkiye’nin yolunu tuttu.

JOSUE BUGÜN İSTANBUL’A GELİYOR
YILLIK 700 bin Euro garanti para alacak olan Josue, G.Saray’da bu sezon geçilecek puan başı sistemini de kabul etti. Josue, puan başına 4 bin Euro alacak.

Josue’nin bugün İstanbul’da olması bekleniyor. Portekizli’nin, İstanbul’a rötarlı gelmesinin ise resmi işlemler nedeniyle ortaya çıkan bir durum olduğu öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil