Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Beni bırakın dayak yiyen çocukla ilgilenin'

"Beni bırakın dayak yiyen çocukla ilgilenin"

Gözüne aldığı darbe sonrası hastaneye kaldırılan Van Persie'nin, kendi derdini unutup dayak yiyen bir çocukla ilgilendiği öğrenildi.

08.11.2016 09:48

Robin van Persie, Akhisar maçında usta işi bir gole imza atmıştı ve işler onun için çok iyi gidiyordu. Her şey 38. dakikada alt üst oldu.

Sissoko’nun müdahalesiyle kanlar içinde yerde kalan yıldız futbolcu, sol gözkapağındaki yırtık nedeniyle korku dolu anlar yaşadı.

Dakikalarca ambulans bekledikten sonra Manisa Devlet Hastanesi’ne ulaşan Van Persie, yanındakilere sürekli maçın kaç kaç olduğunu sorarken, Fenerbahçe’nin skordaki üstünlüğü ona hep moral oldu.

KENDİ DERDİNİ UNUTTU, ÇOCUKLA İLGİLENDİ
Acil Servis koridorlarında ise dramatik bir olay yaşandı. Dövüldüğü için hastaneye getirilen 8 yaşındaki bir çocuğu gören Van Persie, bir anda kendi derdini unuttu. Hollandalı yıldız hemen çocuğun yanına gitti ve neler olduğunu sordu. Yaşananları öğrendikten sonra da çocuğu teselli edip, yüzünü güldürmek için çaba harcadı.

HEPİMİZ ŞAŞKINA DÖNDÜK
RvP, bununla da kalmadı. Üzerindeki forma ve Sarı-Lacivertli eşyaları çıkartıp kendisine hediye etti. Kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu, bu olayı Fenerbahçeli yöneticilere anlatırken, “İnanılmazdı. O kadar zor durumda olmasına rağmen, kendini unutup o çocuğun yanına gitti ve ilgilendi. Hepimiz şaşkına döndük” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil