Benfica Teknik Direktörü iddialı!

Benfica Teknik Direktörü iddialı!

Şampiyonlar Ligin'de Beşiktaş ile karşılaşacak olan Benfica takımının teknik direktörü Rui Vitoria, bu önemli karşılaşma öncesinde bazı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi grup mücadelesinde karşılaşacak olan Benfica'da teknik direktör Rui Vitoria, basın toplantısı düzenledi. 

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki şanslarını ve hedeflerini anlatan Rui Vitoria, hiçbir şeyin imkansız olmadığını söyledi. 

Başarılı teknik adam bulundukları grup hakkında da açıklamalar yaparken, ''Avrupa'nın devleriyle mücadele ettiğiniz Şampiyonlar Ligi'nde her şey mümkün. Şampiyonlar Ligi öncesi çok iyi hazırlandık. Grup engelini aşacağımıza inanıyoruz. Grubumuzdaki tüm takımların şansı var. Dengeli bir grup. Bizim amacımız ise önceki yıllarda olduğu gibi grup aşamasını geçmek ve sonra adım adım önümüze bakmak. '' ifadelerine yer verdi. 

İşte Benfica Teknik Direktörü Rui Vitoria'nın açıklamaları; 

"Birinci amaç kazanmak. Karşımızda iyi futbolcuları olan iyi bir takım var. Yarın sahada elimizden geleni yapacağız."

"Oyuncuya göre değil takıma göre hazırlık yapıyoruz. Quaresma için de ayrı çalışmadık. Beşiktaş takımı izin hazırlıklarımızı yaptık. Bazı futbolcular Portekiz takımlarını iyi tanıyor. Kazanma isteğiyle sahaya çıkacağız."

"Çeyrek finalden sonra yolumuza bakacağız. Kolay bir rakip mi çıkar bilmiyorum. Portekiz takımlarının kupayı almak için şansları var. Diğer Avrupa takımlarıyla karşılaştığımız zaman başarılı olduğumuz gözüküyor. Büyük bir Avrupa takımıyız. Ekibimin plana göre hareket etmesi çok önemli. Böyle hareket edilirse kolay olabilir. Galibiyet imkansız gözükmüyor."

Görüntülenme : 1720 Yayınlanma Tarihi: 12/09/2016 23:24:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin