Ben çözümü takım içinde bulurum

Ben çözümü takım içinde bulurum

Sow ile transferi kapatan F.Bahçe’de Advocaat, istediği oyuncuların alınması mümkün olmayınca takım içine yöneldi, yöneticilere 4-4-2 de oynayabileceklerini söyledi.

Fenerbahçe’de transfer dönemi sona ererken son gün orta alan oyuncusu için bir girişim gerçekleşmedi. Sarı lacivertlilerde Sow’un transferi ile son transfer yapılmış oldu. Teknik direktör Dick Advocaat da bunun üzerine takım içinden çözüm yoluna gidebileceğini yönetime bildirdi. Daha önce orta alana hücum yanı güçlü bir oyuncu isteyen Advocaat, alınma fırsatı doğan bazı isimleri yetersiz bulup veto etti. Onun istediği tarzda oyuncuların transferi de mümkün olmayınca bu bölgede mevcut oyuncuların değerlendirilmesi üzerinde karar kılındı.

BELKİ DEVRE ARASINDAAdvocaat’ın aklındaki çözümlerden biri 4-4-2... Orta alanda iki oyuncuya şans verip Van Persie’yi ileri ikilide oynatacak Advocaat, Hollandalının savunmada ise orta alana gelerek burayı 5’lemesini bekleyecek. Böylece bu bölgede zafiyet yaşamayacaklarını düşünen Advocaat, 4-3-3 ve 4-4-2 sistemlerini kullanarak en azından devre arasına kadar idare edebileceğini bildirdi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 01:19:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin