Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ben Arfa Galatasaray'ın teklifini doğruladı! 

Ben Arfa Galatasaray'ın teklifini doğruladı! 

Sarı-kırmızılılar, Hatem Ben Arfa defterini yeniden açtı. Cimbom, PSG’nin gönderme kararı aldığı Ben Arfa'nın menajeriyle temasa geçti ve 3.5 milyon euro teklif etti

09.07.2017 22:09

Galatasaray, PSG'nin kadroda düşünmediği Hatem Ben Arfa'yı yeniden gündemine aldı. Bir ay önce de Fransız futbolcu ile ilgilenen Galatasaray, olumlu yanıt alamayınca beklemeye geçmişti. Sarı-kırmızılılardan teklif aldığında "Kariyerimi Fransa'da sürdürmeyi planlıyorum" diyen Ben Arfa'nın halen transferinin gerçekleşmemesi üzerine Galatasaray yeni bir teklif sundu.

Ben Arfa geleceği hakkında, "Benim öncelikli hedefim Farnsa'da kalmak. Buradan birkaç teklif aldım ama istediğim rakamlar değildi. Aradığımı bulamazsam, G.Saray seçeneğini değerlendiririm" dedi. Alacaklarını tahsil ettikten sonra yeni bir kulüp bakacak olan Ben Arfa için Sarı-Kırmızılılar'ın teklifte bulunduğu böylece resmiyet kazanmış oldu.

FENER KAPILARI KAPADI
PSG'den onay alan Sportif Direktör Cenk Ergün'ün 30 yaşındaki yıldızın menajeri Jean-Jacques Bertrand'a, yıllık 3.5 milyon euro maaş önerdiği bildirildi. Belhanda varken Ben Arfa görüşmeleri garip karşılansa da İgor Tudor'un kanatlarda da forma giyebilen iki oyuncuyu değişmeli olarak kullanmayı düşündüğü aktarıldı. adı F.Bahçe ile anılan Ben Arfa'ya Kanarya ise kapılarını kapadı. Basın sözcüsü Mahmut Uslu, "Gelse nerede oynayacak ki?" ifadesini kullanmıştı. 

Yorumlar | 0
üye profil