Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bebeğimin Babası Chris Olacak

Bebeğimin Babası Chris Olacak

Dünyaca ünlü bir dergiye verdiği pozlarla muhteşem fiziğini sergilemekten kaçınmayan Rihanna beş sene içerisinde anne olmak istediğini itiraf etti.

02.03.2013 09:29

25 yaşındaki R&B yıldızı kendisiyle yapılan röportaj sırasında annelik ile ilgili sorular yöneltilince kendisini kısa bir süre içinde anne olarak görebildiğini ifade etti.“Muhtemelen benim de bir çocuğum olacak. Güzel bir ay geçirmek için tatile gidebilmeyi hayal ediyorum. Ve kendi kendime bazı şeylerin planını yaptım.Böylece turnelere çıkmayı sevsem de ömrüm boyunca bunu yapmak zorunda olmayacağım.Beş sene içinde daha çok sağlık ve mutluluk istiyorum. Sağlıklı ve mutlu olmak istiyorum.”Barbados güzeli son şarkısı ‘Stay’in sevgilisi Chris Brown ile olan ilişkisinden esinlenerek yazıldığını söylemekten de kaçınmadı.“Stay sonsuza kadar sürmesi istenilen bir aşka sahip olmanın hikâyesi. Aşk denen duyguyu herkesle yaşayamazsınız. O yüzden aşkı yaşadığınızda ellerinizden kayıp gitsin istemezsiniz. Chris’in böyle bir ilişkiyi yaşamak istediğim tek insan olduğunu en ufak bir şüphem olmadan söyleyebilirim.”

Haber ile ilgili metin girin!.Rihanna iyi arkadaş olabilmenin ilişkiyi sağlamlaştırdığına inanıyor.“Şu sıralar tam da arzuladığımızı yaşıyoruz. Asla bozulmayacak sağlam bir arkadaşlık… Artık yetişkin insanlar olarak bunu başarabiliyoruz. Taze bir başlangıç yaptık ve bunun için minnettarım.Güzel şarkıcı sosyal medya aracılığıyla paylaştığı özel fotoğrafları içinse oldukça samimi konuştu.“Evet, hayatımla ilgili her anı Instagram’dan paylaşıyorum. Sigara içerken, kulüpte dans ederken, İncil okurken… En yakın ‘dostum’ Chris’le gezerken… Çılgınca biliyorum.” Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil