Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bayrampaşalılar Arda Turan'a Destek Verdi

Bayrampaşalılar Arda Turan'a Destek Verdi

Bayrampaşa Taraftarlar Derneği, Milli Takım'da kadro dışı bırakılan Arda Turan'a destek verdi, "Terim hatasından dönmelidir." yazılı pankart astı.

14.10.2016 10:48

Çıktığı her platformda Bayrampaşalı olduğunu büyük bir gururla dile getiren milli futbolcu Arda Turan'a kendi semtinden tam destek geldi. Bayrampaşa Taraftarlar Derneği, astıkları pankartlarla milli futbolcuya destek oldular.

"MİLLİ TAKIM'DA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Bayrampaşa'nın yetiştirdiği en kariyerli sporcu konumunda bulunan Arda için taraftarlar, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nın yanına ve ilçenin çeşitli yerlerine "Bayrampaşa'nın çocuğu Arda Turan'ı milli takımda görmek istiyoruz" yazılı pankartı asarak tepkilerini ortaya koydu.

"TERİM HATASINDAN DÖNMELİ"

Arda Turan'ın milli takıma alınmamasından dolayı duydukları rahatsızlığı ifade eden Bayrampaşalı taraftarlar ile ilçe esnafı; "Arda bizim kendi evladımız. Bayrampaşa'nın tanınmasında çok önemli katkıları var. Onu her zaman iyi yerlerde görmek istiyoruz. Barcelona'da oynayan ve çok formda olan bir futbolcu en kritik maçlarda milli takıma nasıl alınmaz aklımız almıyor. Fatih Terim bu hatasından dönmelidir" şeklinde konuştular.

Yorumlar | 0
üye profil