Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Baydilli, Milli Sporcuya Forma Hediye Etti

Baydilli, Milli Sporcuya Forma Hediye Etti

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kadınlar U 17 Milli Takımı'na seçilen Şanlıurfalı sporcu Bedriye Çam'a milli takım forması hediye etti.

26.10.2016 10:13

Spora ve sporculara her zaman destek olan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa'dan Kadınlar Futbol Genç Milli Takımına seçilen 16 yaşındaki Bedriye Çam'a destek vermek amacıyla milli takım forması hediye etti. Şanlıurfa Spor Lisesi'nde eğitim gören genç milli sporcuya formasını Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik verdi. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye forma hediyesinden dolayı teşekkür eden Çam, Başkan Baydilli'nin her zaman kendilerine destek verdiğini ve bu desteği arkasında hissederek milli takıma kadar yükseldiğini ifade etti. Genç Milli Sporcu Bedriye Çam,"2014'te seçmelere gittim ve o günden sonra milli takım da azmederek devam ettim. Her yıl kamplarımız ve maçlarımız oluyor. Bugüne kadar çalışarak bu seviyeye geldim. Hedefim a milli takıma kadar yükselerek Şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil etmek ve başarılarımı devam ettirmek" dedi.

Şanlıurfa Spor Lisesi Müdür Yardımcısı Tarık Güneş ise Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin her zaman öğrencilerinin destekçisi olduğunu dile getirirken, "Daha önce Karaköprü Belediyesi tarafından öğrencilerimize forma dağıtımı yapılmıştı. Bunun devamı olarak milli takıma seçilen öğrencimize Başkan Metin Baydilli forma hediye etti. Başkanımıza öğrencilerimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz" dedi.(Kaynak: Gazete İpekyol)

Yorumlar | 0
üye profil