Fenerbahçe'den transfer açıklaması!

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2015 16:18 | Değiştirme Tarihi: 20.05.2015 16:23

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden erkek basketbol takımındaki transfer gelişmeleriyle ilgili detaylı bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü, erkek basketbol takımındaki transfer gelişmeleriyle ilgili bir açıklama yayınladı. Sarı-Lacivertliler henüz önümüzdeki sezon için herhangi bir oyuncu ile resmi bir anlaşma yapılmadığını ifade etti. 

Kulübün resmi sitesinden yapılan o açıklama şöyle: Son dönemde, yurtiçi ve yurtdışında bazı internet sitelerinde ve gazetelerde, Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker ’in transfer çalışmalarına yönelik haberler yer almakta, ekibimizin önümüzdeki sezon için bazı isimlerle anlaşmaya vardığı iddia edilmektedir.

Fenerbahçe Ülker, bugüne dek önümüzdeki sezon için herhangi bir oyuncuyla transfer görüşmesinde bulunmamış ya da anlaşma sağlamamıştır.

Fenerbahçe Ülker, Turkish Airlines Euroleague ’de elde ettiği başarının ardından şu anda da yalnızca Türkiye Basketbol Ligi şampiyonluğuna konsantre olmuştur.

Taraftarlarımızın, basında çıkan ve doğruluk payı olmayan bu haberlere itibar etmemesini kamuoyuna duyururuz. 

Teodosiç, Sloukas

Bilindiği üzere bu sezon Final Four oynayarak tarihi bir başarıya ulaşan ve çıtayı daha da yükseğe koyan Sarı-Lacivertli kulübün listesinde birçok önemli yıldız bulunuyor. CSKA Moskova'nın Sırp oyun kurucusu Milos Teodosiç ve Olympiakos'ta Spanoulis ile birlikte takımın iki oyun kurucusundan biri olan Kostas Sloukas da Fenerbahçe ile birlikte anılır hale gelmişti.