Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Başkan son noktayı koydu! Caner Erkin...

Fenerbahçe’de devre arası yapılması beklenen transfer hamleleri bir yana, sözleşmesi bitecek futbolcuların durumu da herkes tarafından merak ediliyor. Bu konuda şu ana kadar herhangi bir görüşme, herhangi bir hamle olmazken, haliyle maddi konular da hiçbir şekilde gündeme gelmedi.

04.01.2016 20:35

Sezon sonunda EURO 2016 olması ve hem Gökhan Gönül hem Caner Erkin hem de Mehmet Topal’ın A Milli Takım’da yer almasının yüksek ihtimal olması, durumu iyice karışık hale getirirken başkan Aziz Yıldırım’ın futbolculara gönderdiği mesaj, yol haritasını biraz olsun belirledi. Aziz Yıldırım futbolculara bu konuyu kafalarına takmamalarını söylerken, “Hiçbir yere gitmiyorsunuz. Sizinle devam edeceğiz. 3’ünüzle de sözleşme yapacağız. Sakın kimseyle görüşmeyin. Bu konuyu da kafanıza takmayın” ifadelerini kullanıp ve futbolculara güvence verdi. 

Yönetimin bu konudaki kararını hafta içerisinde vermesi beklenirken yeni sözleşmelerin ne zaman yapılacağı tam olarak belli değil. Bu durumda futbolcular da bekleyişini sürdürürken, başkan Aziz Yıldırım’ın kendilerini ne zaman çağıracaklarını büyük bir merakla bekliyorlar. Yönetimin 3 yıldızla devre arasında sözleşme yapacağı da sızan dedikodular arasında...

Yorumlar | 0
üye profil