Başkan Ahmet Nur Çebi'den Karagümrük açıklaması: Ölene kadar bunu araştıracağım

Ramazan Bayramı'nda gazetecilerle bir araya gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Şampiyonluk yarışını yorumlayan Çebi, salı akşamı Beşiktaş'ın kaybettiği Karagümrük maçıyla ilgili flaş ifadeler kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 15:02
Değiştirme Tarihi: 13.05.2021 15:02
Başkan Ahmet Nur Çebi'den Karagümrük açıklaması: Ölene kadar bunu araştıracağım

Fatih Karagümrük yenilgisi hakkında konuşan Başkan Çebi, "Çok konuşulup yorum yapılacak bir dönem değil. Karagümlüklü oyuncular neyi kutladılar? Her futbolcu sahaya kazanmak için çıkar. İyi oynadılar, kazandılar. Takım halinde kazandıkları için sevinirler. Tebrik ediyorum." dedi.

"ÖLENE KADAR BUNU ARAŞTIRACAĞIM"

Maç bitiminde Rachid Ghezzal'ın menajeri ve Karagümrüklü Ndao arasında yaşananlar hakkında yorum yapan Çebi "Soyunma odası koridorlarındaki görüntüler bir kutlama gösteriyor. Küme düşmüyorsunuz da mı kutladınız, şampiyon mu oldunuz kutladınız? Bunu merak ediyorum. Ölene kadar bunu araştıracağım. Bu kutlamanın sebebi neydi. Maç kazanmaya sevinmeniz normal ama bu neyin kutlamasıydı." ifadelerini kullandı.

"MALATYALILAR AVERAJ TAKIMI OLARAK ANILMAK İSTEMEZLER"

Çebi, Galatasaray'ın son hafta maçındaki rakibi olan Yeni Malatyaspor için ise "Hiçbir şekilde averaj takımı olmaz. Malatya şehrine yıllarca averaj takımı olarak anılmak istemez. Ben Malatyaspor’un o gün elinden gelenin en iyisini yapcağında şüphen yok. Malatyalılar averaj takımı olarak anılmak istemezler." şeklinde konuştu.