Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri belli oluyor

Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri belli oluyor

UEFA Avrupa Ligi'nde gerçekleşecek kura çekiminde temsilcilerimizden Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un 3. ön eleme turundaki rakipleri belli olacak.

15.07.2016 11:03

UEFA Avrupa Ligi'nde gerçekleşecek kura çekiminde temsilcilerimizden Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un 3. ön eleme turundaki rakipleri belli olacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. Ön Eleme Turu kuru çekiminde eşleşmelerin belli olacağı kura çekimi gerçekleşecek.

TSİ 14:00'te başlayacak kura çekiminde Medipol Başakşehir'in rakibi belli olacak. Ayrıca 2. ön eleme turunda Zimbru ile deplasmanda 2-2 berabere kalan temsilcimiz Osmanlıspor'un, turu geçmesi halinde eşleşeceği rakip de bu kurada ortaya çıkacak.

Grup 3'den kura çekimine katılacak Osmanlıspor'un muhtemel rakipleri; Lille (Fransa), Maribor (Slovakya ya da Levski Sofia (Bulgaristan), Austria Wien (Avusturya) ya da Kukes (Arnavutluk), Panathinaikos (Yunanistan), Maccabi Haifa (İsrail) ya da Nomme Kalju (Estonya, Hajduk Split (Hırvatistan) ya da laşi (Romanya).

Kuraya Grup 4'ten katılacak Başakşehir'in muhtemel rakipleri; Genk (Belçika), Rapid Wien (Avusturya), Hertha Berlin (Almanya), Rijeka (Hırvatistan), Arouca (Portekiz), Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti).

Kura çekimini her zaman olduğu gibi yine Sporx'ten canlı olarak takip edebilirsiniz.

Grup 1
Seri başı takımlar1: Saint-Etienne 26.0492: Maccabi Tel-Aviv 20.225 ya da Kairat Almaty3: Spartak Moskva 19.2164: Vorskla Poltava 11.9765: Dinamo Minsk 10.000 ya da St Patrick's Athletic

Seri başı olmayan takımlar6: AEK Larnaca 9.435 ya da Cliftonville7: AEK Athens 7.9408: Vojvodina 7.925 ya da Connah's Quay9: Pandurii T,rgu Jiu 7.07610: Lokomotiva Zagreb 5.775 ya da RoPS Rovaniemi

Grup 2
Seri başı takımlar1: AZ Alkmaar 43.6122: Krasnodar 24.2163: Partizan 16.925 ya da Zaglebie Lubin 4: Sassuolo 14.0875: Rio Ave 13.6166: Omonia 9.935 ya da Beitar Jerusalem

Seri başı olmayan takımlar7: Slovan Bratislava 8.900 ya da Jelgava8: Luzern 8.7759: Stromsgodset 7.850 ya da SonderjyskE10: Slavia Praha 6.585 ya da Levadia Tallinn11: Hearts 6.460 ya da Birkirkara12: Giannina 5.940 ya da Odd

Grup 3
Seri başı takımlar1: Lille 29.5492: Maribor 21.625 ya da Levski Sofia3: Austria Wien 19.020 ya da Kukës4: Panathinaikos 14.9405: Maccabi Haifa 11.725 ya da Nomme Kalju6: Hajduk Split 10.775 ya da laşi

Seri başı olmayan takımlar7: Oleksandriya 8.9768: AIK Solna 8.975 ya da Europa 9: Spartak Trnava 7.400 ya da Shirak 10: Osmanlıspor 6.920 ya da Zimbru Chisinau 11: Ventspils 6.075 ya da Aberdeen 12: Qabala 5.225 ya da MTK Budapest

Grup 4
Seri başı takımlar1: Genk 36.000 ya da Buducnost Podgorica (MNE)2: Rapid Wien 23.5203: Hertha Berlin 16.0354: Rijeka 14.2755: Arouca 10.6166: Mlada Boleslav 10.085

Seri başı olmayan takımlar7: Neftçi PFK 9.725 ya da Shkendija 8: İstanbul Başakşehir 7.9209: Brondby 7.220 ya da Hibernian10: Heracles 7.11211: Debrecen 6.475 ya da Torpedo-Belaz Zhodino12: Häcken 5.975 ya da Cork City

Grup 5
Seri başı takımlar1: Gent 25.0002: Slovan Liberec 22.0853: West Ham United 16.2564: Midtjylland 14.720 ya da Vaduz 5: HJK Helsinki 10.980 ya da Beroe Stara Zagora 6: Apollon Limassol 10.435

Seri başı olmayan takımlar7: Grasshoppers 9.755 ya da KR Reykjavík8: Videoton 8.725 ya da Cukaricki 9: Shakhtyor Soligorsk 7.500 ya da Domzale 10: IFK Göteborg 6.475 ya da Piast Gliwice11: Admira Wacker Mödling 6.020 ya da Kapaz 12: Viitorul Constanta 5.076

(Sporx)

Yorumlar | 0
üye profil