Başakşehir maçında Türk Telekom Stadı yanacak!

Beşiktaş derbisinde 51 bin 578 seyirciyle tribün rekoru kıran Sarı- Kırmızılılar, esas şovu Başakşehir’e sakladı. Galatasaraylı taraftarlar pazar günkü şampiyonluk maçı için müthiş bir koreografi planlıyor.

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2019 10:56
Değiştirme Tarihi: 13.05.2019 10:59
Başakşehir maçında Türk Telekom Stadı yanacak!

22. şampiyonluğuna adım adım yürüyen Galatasaray’ın en büyük itici gücü Sarı-Kırmızılı taraftarlar bir kez daha devreye giriyor. Kaybedilen maçlardan sonra dahi takımı havalimanında karşılayan, takıma ve Fatih Terim’e desteklerini her zaman sürdüren Galatasaraylılar, pazar günü şov yapmaya hazırlanıyor. Türk Telekom Stadı’ndaki son Beşiktaş derbisinde 51 bin 578 seyirciyle rekoru kıran Sarı-Kırmızılılar, esas gösteriyi Başakşehir karşılaşmasına sakladı. Şampiyonluk maçında Aslantepe’yi bayram yerine çevirmeyi planlayan taraftarların, müthiş bir koregrafi hazırlığı içinde oldukları öğrenildi. 

Son olarak Kasım ayındaki Fenerbahçe derbisinde Fatih Terim temalı 3 boyutlu bir görsel hazırlayan taraftarlar, ‘Sizin hayalleriniz, bizim gerçeklerimiz’ yazılı pankart açmıştı. Galatasaray’ın taraftar grubu UltrAslan, hafta boyunca yine yoğun bir çalışmaya imza atıp, pazar gününe kadar koreografi hazırlıklarını bitirmeyi planlıyor. (Fanatik)