Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Başakşehir Kulübü demokrasi sözü verdi

Başakşehir Kulübü demokrasi sözü verdi

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı, takım kaptanı Emre Belözoğlu ve diğer futbolcular, Fatih Terim Stadı yanındaki alanda ve Kısıklı'da demokrasi nöbetine katıldı. Başkan Gümüşdağ, "Ölene dek demokrasinin, Cumhurbaşkanımızın ve seçilmişliğin yanında olacağız" dedi.

27.07.2016 14:07

15 Temmuz Darbe girişimine spor dünyasından tepkiler sürüyor. Avusturya kampından geçtiğimiz cumartesi günü Türkiye'ye dönen Başakşehir Futbol Kulübü de tam kadro demokrasi nöbetine katıldı.

Başakşehir Fatih Terim Stadı yanında bulunan alanda toplanan vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tutan lacivert beyazlı kulübün başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı, takım kaptanı Emre Belözoğlu ve diğer futbolcular, daha sonra Kısıklı'ya giderek nöbete burada devam etti.

Fatih Terim Stadı'nda vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, önemli açıklamalar yaptı.GÜMÜŞDAĞ: ÖLENE DEK DEMOKRASİNİN YANINDA OLACAĞIZ15 Temmuz gecesi ülkemizin bölünmez bütünlüğüne darbe vurmak isteyenlere geçit verilmediğini vurgulayan Gümüşdağ, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne darbe vurmak isteyenlere, milletimiz öyle bir darbe vurdu ki, bir daha ayağa kalkamazlar. Şunu bilmenizi istiyorum ki, ben, başta Cumhurbaşkanımızın, demokrasinin ve seçilmişliğin hep yanındayım. Başakşehir Futbol Kulübü ailesi olarak hepimiz ölene dek seçilmişliğin, demokrasinin, Cumhurbaşkanımızın yanında olacağımıza sizlerin önünde söz veriyoruz" diye konuştu.Fatih Terim Stadı yanındaki alanda vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tutan Başakşehirli futbolcular, daha sonra Kısıklı'ya giderek nöbete burada devam etti.
RIJEKA MAÇI ÜCRETSİZGöksel Gümüşdağ ayrıca Başakşehir halkına bir müjde vererek, 28 Temmuz Perşembe günü Fatih Terim Stadı'nda Hırvatistan'ın Rijeka takımıyla oynayacakları UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçına tüm Başakşehir halkının ücretsiz izleyebileceğini açıkladı.

Başakşehir Futbol Kulübü'nün teknik direktörü Abdullah Avcı ve takım kaptanı Emre Belözoğlu da demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara hitaben kısa birer konuşma yaptı.

Milli İrade'ye sahip çıkma ve Demokrasi Nöbeti'nde Başkanımız Göksel Gümüşdağ, semtimize seslendi...https://t.co/1adO0ZC5iJ

— İstanbul Başakşehir (@ibfk2014) 26 Temmuz 2016

Yorumlar | 0
üye profil