Başakşehir'de flaş ayrılık! Eljero Elia...

Süper Lig'de bu yıl şampiyonluğa oldukça yakın olan Başakşehir'de yıldız ismin kararı şok etkisi yarattı. Kayserispor'u yendiği taktirde şampiyon olacak olan Başakşehir'de  Eljero Elia sezon sonu takımdan ayrılacağını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 20:01
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 20:01
Başakşehir'de flaş ayrılık! Eljero Elia...

Medipol Başakşehir'in Hollandalı yıldız futbolcusu Eljero Elia sezon sonu takımdan ayrılacağını açıkladı. Elia tekrar İtalya'ya gidip yeniden kendini göstermek istediğini bildirdi. 

ELİA'DAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Elia, ''Kulübe söz verdiğim şampiyonluk kupasından sonra İtalya'ya gitmek istiyorum. uventus'a gittiğimde çok gençtim, sabırlı değildim. 2017'de Feyenoord ile 18 yıl aranın ardından şampiyonluk kazandım, şimdi Başakşehir ile tarihi bir şampiyonluğa yakınım. Tekrar İtalya'ya gidip kim olduğumu herkese göstermek istiyorum.'' sözlerini kullandı.

ELİA'DAN ŞAMPİYONLUK AÇIKLAMASI

Şampiyonluk hakkında da konuşan Hollandalı futbolcu, ''Başakşehir'e geldiğimde Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin egemenliğini kıracağımı, kupayı bu takıma getireceğimi söyledim. Şimdi buna çok yakınız. Sonra istediğim yere gitmekte özgürüm. Menajerim İtalyan kulüpleriyle görüşüyor.'' ifadelerinde bulundu.